Antibakteriyel El Temizleme Mendili

#AntibakteriyelElTemizlemeMendili #hijyen #sağlık
20 – 120 Adetlerde Paketlenmiş Antibakteriyel El Temizleme Mendili ıslak mendillerin içinde bulunmayan antibakteriyel alkol, paraben free ( parapen içermez ) temizlik sıvısı içerir, Paraben free,kişisel bakım ürünleri, kozmetik, sabun, nemlendirici ve koltuk altı deodant etiketlerinin üzerinde bu ibareyi sık görmeye başladık. kullanıcının hassas cildinin sağlıklı görünmesine yardımcı olur. kullanıcının cildinin pH oranı korur. Dış etkenler nem ve diğer tahriş edici maddeler, pH seviyesinin artmasına neden olabilir. Islak Havlu özel formülü sayesinde el ve cilt pH dengesini korur.

kişisel bakım ürünleri, kozmetik, sabun, nemlendirici ve koltuk altı deodant gibi ürünlerin raf ömrünün uzun olması için bakteri ve mantarların üremesini engelleyen maddeye paraben denir.

Antibakteriyel Ürünler
Antibakteriyel ürünler, kişisel hijyenin sağlanmasına ve zararlı bakterilerin olumsuz etkilerine karşı önlem alınmasına destek olan ürünlerdir. Kişisel kullanımın yanı sıra genel alan temizliği için de çeşitleri bulunan antibakteriyel ürünler, fiziksel temasla oluşan risklerin önlenmesine yardımcı olur. İnsan sağlığının korunması için geliştirilen ve sterilize yaşam için ihtiyaç duyulan antibakteriyel ürünleri Medikalblog Storeden Temin Edebilirsiniz.

Antibakteriyel El Temizleme Mendili
antibakteriyel el temizleme spreyi
antibakteriyel el temizleme jeli
antibakteriyel el jeli
antibakteriyel el temizleme sıvısı
antibakteriyel el dezenfektanı

Subscribe to Channel:

This video by Mosspa Masaj Masaları İstanbul was considered 81 and preferred: 3 instances

If you want this video, please support their channel by liking and subscribing.

Subscribe Here

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *